layout styles

Şarj İstasyonları

Türkiye’nin birçok yerinde bulunan şarj istasyonlarının sayesinde elektrikli traktörler kolayca şarj edilebilecektir.

Şarj istasyonlarının içinde bulunan güç üniteleri sayesinde araçlar çok daha hızlı şarj edilir. Şarj süresi aynı zamanda şarj istasyonlarının bulunduğu konumlardaki altyapıya da bağlıdır. Bu yüzden yeterli altyapı sağlandığı takdirde ZY Elektrikli Traktör'ün şarj süresi 45 dakikaya kadar inmektedir.


Trifaze Prizler

ZY Elektrikli Traktör, kullanılacak basit bir adaptör yardımıyla 380V prizlerde (sanayi tipi prizler) de şarj edilebilir.

Özellikle sanayi bölgelerinde sıkça kullanılan bu prizler sayesinde, yeterli altyapı olduğu takdirde ZY Elektrikli traktör, çok kısa sürede şarj edilebilmektedir. Aynı zamanda talep olduğu zamanlarda normal kullanım olan yerlere de kolaylıkla entegre edilebilir.

style switcher

layout styles

Monofaze Prizler

ZY Elektrikli Traktör, kullanılacak basit bir adaptör yardımıyla 220V prizlerde (ev tipi prizler) de şarj edilebilir.

Her evde bulunan 220V prizler, istasyon ve trifaze prizlere göre daha az güç sağladığı için şarj süresini uzatabilmektedir. Ancak kullanılacak adaptör, çiftçimize her yerde şarj imkanı sunacaktır.


Traktör İçi Şarj Ünitesi

ZY Elektrikli Traktör’ün üzerine entegre edilmiş bir şarj ünitesi ile dışarıda bir şarj ünitesine ihtiyaç olmaksızın, elektrik enerjisinin olduğu her yerde hızlı şarj edebilme imkanı vardır.

Böylece traktör nerede şarj edilirse edilsin, normal bir araca göre çok daha hızlı şarj olacaktır. ZY Elektrikli Traktör ile şarj istasyonu her zaman sizinle.

style switcher