Yönetim Kurulu

Önder Yol

Yönetim Kurulu Başkanı

Ferhat Pişmaf

Yönetim Kurulu Üyesi

Onur Osman Halıcı

Yönetim Kurulu Üyesi

1963 yılında Adana'da doğdu. Tarsus Amerikan Koleji'nin ardından Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun oldu.

Çukurova Dış Ticaret A.Ş. Uluslararası Satış Departmanında başladığı meslek hayatına, 1990 yılından 2009 yılına kadar Promeks Dış Ticaret A.Ş.'de devam etti. 2009 - 2019 yılları arasında Derindere Motorlu Araçlar San. ve Tic. A.Ş. ile  OveO Enerji Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin Yönetim Kurulu Başkanlığı görevlerinde bulundu.

2019 yılı itibariyle ZY Teknoloji A.Ş. ve ZY Elektrikli Traktör Sanayi ve Ticaret A.Ş. şirketlerinin Yönetim Kurulu Başkanı görevini sürdüren Önder Yol milli sporcu, evli ve 2 çocuk babasıdır.

1972 yılında Sungurlu/Çorum'da doğdu. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Maliye Bölümü'nden mezun oldu.
1996 yılında T.C Ziraat Bankası A.Ş. Teftiş Kurulu Başkanlığı'nda Müfettiş Yardımcısı olarak göreve başlayarak, Müfettişlik, Tarımsal Pazarlama Bölüm Müdürlüğü, Tarımsal Krediler Daire Başkanlığı, Tarımsal Krediler Grup Başkan Vekili, Girişimci Krediler 1, Girişimci Krediler Tahsis ve Yönetimi 1, Tarım Politikaları Bölüm Başkanlığı ve Tarımsal Pazarlama Grup Başkanlığı görevlerini yürüten Pişmaf, Nisan 2021 tarihinde Ziraat Bankası Kurumsal Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı ve Ziraat GSYO Yönetim Kurulu Başkanı atandı.  ZY Elektrikli Traktör Yönetim Kurulu Üyeliği’ne 2021 yılı Haziran ayında getirildi.

1978 yılında Ankara’da doğdu. Gazi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden 2002 yılında mezun oldu. Meslek hayatına özel bir şirkette proje mühendisi olarak başladı. Daha sonra PETKİM ve TÜBİTAK’ta görev yaptı. 2007 yılında BT Müfettiş Yardımcısı unvanı ile Ziraat Bankası’ndaki görevine başladı. Sonrasında Müfettiş ve Operasyon Merkezi’nde Servis Yöneticisi olarak çalıştı. 2019 yılı Aralık ayından itibaren Bilgi Teknolojileri Yönetimi Bölüm Başkanı olarak atandı. ZY Elektrikli Traktör Yönetim Kurulu Üyeliği’ne 2021 yılı Haziran ayında getirildi.